Technik poszukiwany na rynku pracy


Teraz liczy się konkret!

Socjologia, politologia, a może psychologia? Jeszcze kilka lat temu te kierunki studiów wymieniano wśród najpopularniejszych. Rynek pracy jest jednak bardziej wymagający. Obecnie pracodawcy szukają wykwalifikowanych techników, czyli specjalistów w swoim zawodzie. Atut Lider Kształcenia doskonale zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dlatego w swojej ofercie posiada szeroką gamę zawodów:

Technik administracji

Technik informatyk

Technik usług kosmetycznych

Technik rachunkowości

Florysta

Technik elektryk

Technik budownictwa

Technik pojazdów samochodowych

Technik rolnik

Technik optyk

Technik logistyk

Mechatronik

Technik usług fryzjerskich

Technik górnictwa

Fototechnik

Kucharz

Cukiernik

i wiele innych

 

Na tej liście z pewnością znajdziesz coś dla siebie! W dzisiejszych czasach bardziej liczą się umiejętności niż szkoła wyższa. Musisz wziąć pod uwagę fakt, że wybierając zaoczne kursy dla dorosłych szybko zdobędziesz wiedzę, którą będziesz mógł zastosować w praktyce. Kurs trwa 2 lata (4 semestry), a na zakończenie otrzymasz Dyplom Międzynarodowy, a to oznacza, że będziesz Twoje kwalifikacje zawodowe będą uznawane także za granicą.

– Wybrałem kierunek technika budowlanego, dzięki temu nie mam problemu ze znalezieniem pracy w moim fachu. Cieszę się, że postawiłem na naukę zawodu. W porównaniu do rówieśników, jest mi łatwiej. Dziś prowadzę własną działalność, a nie osiągnąłbym tego, gdyby nie właściwy wybór ścieżki edukacyjnej  – powiedział nam absolwent Konrad Krajewski.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Technik poszukiwany na rynku pracy

Technik poszukiwany na rynku pracy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *