Jak dostać awans?


Jak dostać awans?

Jak dostać awans?

Naszą naturalną potrzebą jest rozwijanie siebie i zdobywanie kolejnych szczytów. To dlatego awanse zawodowe wciąż królują w czołowych wynikach badań psychologicznych tytułowanych: co nas najbardziej motywuje. Tak naprawdę w każdej pracy możemy się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności, pokonywać przeszkody. Awansowanie na wyższe stanowiska obwarowane jest licznymi wymaganiami do spełnienia.

Zapisz się na zajęcia i PODNIEŚ SWOJE KWALIFIKACJE ZAWODOWE

Jak dostać awans? Odpowiedź jest prosta: ucząc się, szkoląc, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe. Mając na uwadze potrzeby współczesnych pracowników, w naszej szkole przygotowaliśmy szereg kursów dodatkowych, specjalizacyjnych dla osób dorosłych. Przybliżymy dziś przypadek pani Kasi – kosmetyczki, zajmującej się głównie zabiegami związanymi z cerą, która wykonuje mikrodermabrazję i podobne usługi. Dzięki wzięciu udziału w kursie manicure i pedicure, pani Kasia ma szansę zdobycia dodatkowych godzin pracy, a także przyjęcia nowych klientów. Podwyższy tym samym swoje kompetencje i umiejętności.

W przypadku chęci zmiany pracy i zatrudnienia się u innego pracodawcy, pani Kasia będzie miała znacznie większe szanse zatrudnienia. Jak dostać awans? Nie osiadając na laurach, nie zatrzymując się w jednym miejscu. Wciąż dążąc do samorozwoju i poznawania nowości. Atut Lider Kształcenia Wam w tym pomoże!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *