Jak zostać florystą?


Jak zostać florystą?

Jak zostać florystą?

To połączenie sztuki i prawdziwej miłości do natury
Zapewne nieraz zobaczyliście na swojej drodze niesamowite kompozycje kwiatowe, które zachwyciły Was swym urokiem, precyzją wykonania i licznymi szczegółami, o których istnieniu do tej pory nie wiedzieliście. Minęliście z pewnością dzieło florysty – osoby kochającej kwiaty, mającej rozbudzony zmysł estetyczny i plastyczny. Florysta wie czym jest miłość do kwiatów i jak ją wyeksponować, by jego kompozycje zachwyciły każdego!

Zostań florystą i ZAPISZ SIĘ NA KURS

Jeśli i Ty odnajdujesz w sobie pokłady drzemiącego uwielbienia do roślin i rzeczy pięknych, to może praca florysty byłaby tym, co lubisz robić najbardziej? Jak zostać florystą? Zdobywając wiedzę na temat roślin, kwiatów, krzewów, a także na temat warunków ich przechowywania. Nie każdy kwiat nadaje się do dekoracji kościoła na ślub, ani nie każdy kwiat wytrzyma 35 stopniowy upał w sali weselnej.

Floryści najczęściej zatrudniani są do przygotowywania dekoracji na śluby i wesela, ale także do tworzenia opraw kwiatowych na ważne uroczystości prywatne, jak i firmowe. Florysta to człowiek wykształcony i posiadający doświadczenie z zakresu kompozycji kwiatowych i dekorowania. Na prowadzonym przez nas kursie uczymy niezbędnych rzeczy do wykonywania zawodu florysty, jak i stwarzamy możliwość praktyki zawodowej. Na pytanie jak zostać florystą odpowiadamy więc – spełniając swą pasję i ucząc się od zawodowców!

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *