Szkoła dla dorosłych = sukces


Zadbaj o swoją przyszłość

Zakończyłeś edukację, zacząłeś pracę i teraz tęsknisz za dodatkowymi zajęciami? Szkoła dla dorosłych to gwarancja sukcesu! Jeśli tylko masz motywację i zapał do nauki możesz być pewien, że wkrótce dostaniesz awans. Pamiętaj, że dodatkowe umiejętności podnoszą Twoje kwalifikacje zawodowe – a to bardzo się ceni na dzisiejszym rynku pracy.

Wszystko, co zrobisz dla siebie „ponad program” zadziała na Twoją korzyść. Nie istotne, czy planujesz całkowicie zmienić zawód, czy jedynie chcesz zabłysnąć w obecnej pracy – szkoła Atut Lider Kształcenia Ci w tym pomożemy. Dogodne terminy zajęć i przystępne ceny to tylko początek zachęty. Zacznij naukę zimą i zbieraj pochwały.

Zobacz: pełna lista kursów zawodowych

Wszystkie proponowane przez nas kursy i szkolenia zawodowe są zgodne z postanowieniami Ministerstwa Oświaty.

„Kwalifikacyjny kurs zawodowy to kurs prowadzony według programu nauczania uwzględniającego podstawę programową kształcenia w zawodach w zakresie jednej kwalifikacji. Ukończenie tego kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie Osoba, która ukończy kurs zawodowy i zda egzamin  otrzymuje świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.” – czytamy na oficjalnej stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Możesz więc zacząć od postaw, lub podszkolić się w dziedzinie, która dotychczas sprawiała Ci przyjemność. Obecnie na rynku pracy bardzo ceni się osoby, które są niepodważalnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Żeby odebrać dyplom nie musisz tracić kilku lat na studia wyższe, 2-letni kurs zawodowy to gwarancja zdobycia niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *