Ucz się bez wychodzenia z domu


Nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta

Kursy oferowane przez www.e-edu.pl to nauka z dowolnego miejsca na ziemi! Możesz być w domu, na wakacjach, czy u znajomych – a zawsze będziesz mieć dostęp do materiałów szkoleniowych. Zajęcia online to gwarancja bogatej oferty programowej i wsparcia trenerów-motywatorów, którym możesz zadać pytanie nawet po zakończeniu nauki. Tak zdobędziesz wiedzę praktyczną i certyfikat! Kolejną zaletą są promocje i kody rabatowe, które pomogą obniżyć cenę kursu nawet o 70%. Koszt zajęć internetowych to 69-200 zł.

Zakres oferowanych przez nas kursów obejmuje następujące dziedziny:

Edytorstwo tekstów
Kursy językowe
Marketing
Media społecznościowe
Pedagogika
Zarządzanie
Zdrowie i uroda

Wykupując dostęp do kursu masz aż 30 dni na zapoznanie się z materiałem i przyswojenie wiedzy. Do wirtualnej szkoły możesz zaglądać kiedy chcesz, więc tylko od Ciebie zależy ile czasu spędzisz na nauce. Jeśli zdecydujesz się na kurs z trenerem zawsze możesz liczyć na jego pomoc. Nauczyciel, który się Tobą zajmie, będzie przesyłać zadania praktyczne i komunikować się z uczniami na forum. Brzmi ciekawie, prawda? E-kursy to rewolucja w edukacji!

-To niesamowite doświadczenie. Po latach spędzonych w szkolnej ławce w końcu mogę cieszyć się nauką w domu. Kursy internetowe to prawdziwa wygoda. Pracuję, pewnie jak większość „wirtualnych studentów”, dlatego to dla mnie idealne rozwiązanie. Najbardziej cenię sobie szeroki wybór szkoleń. Zaczęłam od kursów językowych, a teraz pogłębiam wiedzę na inne tematy. Wszystkim niezdecydowanym polecam.  Nauka z domu to połączenie nowoczesności i profesjonalizmu – powiedziała nam Klaudia Chmielewska, która jest jedną z e-kursantek.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Ucz się bez wychodzenia z domu

Ucz się bez wychodzenia z domu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *