Fotografia to Twoja pasja? Mamy coś da Ciebie


Sprawdź!

Od lat pasjonujesz się fotografią i chcesz pogłębić swoją wiedzę, a może dopiero stawiasz pierwsze kroki w tej dziedzinie? To nie jest istotne, bo nasze KURSY FOTO są dla każdego. Doskonale przecież wiecie, że w dzisiejszych czasach każdy z nas jest fotografem-amatorem. Wyróżnij się i zostać specjalistą w tej dziedzinie!

Przeczytaj też: Ucz się bez wychodzenia z domu

Fotografia to tylko na pozór łatwe zagadnienie. Wielu z Was pewnie nie zdaje sobie sprawy, że najwybitniejsi fotografowie spędzili godziny, dni i lata na szlifowaniu swoich umiejętności. Jak uchwycić najpiękniejszą chwilę przy użyciu profesjonalnego sprzętu? Jak idealnie obrobić materiał zdjęciowy? Wszystkiego nauczysz się u nas! Dowiedz się więcej i ZAPISZ SIĘ NA KURS FOTO.

Fotografią pasjonuję się od lat. Już wychodząc z piaskownicy podziwiałem dorosłych robiących zdjęcia analogowymi aparatami. Dzisiaj sam pracuję profesjonalnym sprzętem z najwyższej półki. Na swoim koncie mam pracę w dwóch najpopularniejszych tabloidach w Polsce. Obecnie robię zdjęcia na hucznych eventach i prywatnych ceremoniach rodzinnych. To dochodowy interes, ale najpierw sam musiałem zainwestować. Co? Przede wszystkim czas na naukę. Wybór fototechnicznej szkoły dla dorosłych okazał się strzałem w dziesiątkę. Fotografia jest już nieodłączną częścią mojego życia, a nie da się ukryć, że wszystko zawdzięczam ścieżce edukacyjnej, którą wybrałem kilka lat temu – powiedział nam szczerze Sebastian Lutek, absolwent szkoły fotograficznej dla dorosłych.  Próbkę jego możliwości znajdziecie tutaj – www.wytworniamarzen.com

W naszej szkole Atut Lider Kształcenia specjaliści nauczą Cię największych tajników pracy z aparatem. Zaczniemy od teorii, ale to przecież praktyka czyni mistrza! Bądźcie gotowi na solidną porcję wiedzy! Po ukończonym kursie absolwenci odbiorą Dyplom Międzynarodowy, który znacznie ułatwi rozwijanie ścieżki zawodowej także poza granicami naszego pięknego kraju.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Sebastian Lutek, fot. Michał Mazurkiewicz

Sebastian Lutek, fot. Michał Mazurkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *