Zostań opiekunem medycznym


„Pomoc” to Twoje drugie imię? Koniecznie TO przeczytaj

Jesteś pełen/pełna empatii i wiążesz swoją przyszłość z pracą wśród osób potrzebujących Twojej pomocy? Atut Lider Kształcenia oferuje kursy z zakresu medycyny. Jednym z polecanych kierunków jest właśnie OPIEKUN MEDYCZNY. Dlaczego?

Takich osób z pewnością potrzebuje rynek pracy. Jeszcze jakiś czas temu praca w domu opieki była dla niektórych upokorzeniem. W Polsce brakowało dobrze wyposażonych ośrodków dla osób starszych, a w mediach krążyły niestworzone historie o skandalach w tego typu placówkach. To już przeszłość! Dzisiaj – między innymi dzięki inicjatywie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – ludzie starsi i schorowani mogą liczyć na udogodnienia, które bez wątpienia im się należą.

Zobacz: Cała oferta naszej Policealnej Szkoły Medycznej 

Kurs na opiekuna medycznego trwa tylko rok, ale to bardzo intensywny rok edukacji. Na zajęciach poznasz podstawy medycyny, języka migowego i prawa. Cały kurs kończą zajęcia praktyczne, które zagwarantują Ci niepodważalne doświadczenie w zawodzie. Po ukończeniu kursu otrzymasz Międzynarodowy Dyplom, który ułatwi Ci podjęcie pracy nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Gdzie możesz pracować po ukończeniu naszego kursu? Świadectwo ukończenia zajęć daje możliwość zatrudnienia w szpitalach prywatnych i państwowych, ośrodkach i domach pomocy społecznej, w środowiskowych domach pomocy oraz w fundacjach i stowarzyszeniach działających na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Zostań opiekunem medycznym

Zostań opiekunem medycznym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *