Najbardziej opłacalne zawody. Sprawdź ile zarobisz!


Jeśli chcesz zarabiać ponad przeciętną, weź pod uwagę TE kierunki

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku, ale nie wiesz, który sprawi, że na Twoje konto będą wpływać pokaźne sumy? Atut Lider Kształcenia ma w swojej ofercie aż 75 specjalizacji zawodowych, więc jest w czym wybierać. Sprawdź jak wyglądają zarobki na poszczególnych stanowiskach.

Przeczytaj też: Cała oferta naszej Policealnej Szkoły Medycznej 

Główny Urząd Statystyczny przeanalizował dochody Polaków i ogłosił, że w 2016 roku średnia pensja wynosiła 3900 zł. Wyjątkiem jest sektor przedsiębiorstw – 4121 zł. To pokaźna suma, ale można zarabiać jeszcze więcej!

Nie jest tajemnicą, że jedną z najbardziej opłacalnych jest branża informatyczna. Kierownicy projektu i programiści zarabiają średnio 11 tysięcy! Kwota przyprawia o zawrót głowy, ale doświadczeni informatycy się cenią. Na tym nie kończy się lista opłacalnych zawodów dla komputerowców. Konsultant SAP zarabia średnio 8318 zł, a jeśli chcesz zostać jednym z nich zacznij od naszego 2-letniego kursu zawodowego.

Zapisz się: Kurs zawodowy – TECHNIK INFORMATYK

 

Teraz coś z innej beczki. Mamy dobrą wiadomość dla miłośników hotelarstwa. Z danych GUS wynika, że dyrektorzy hoteli zarabiają średnio 7800, ale aż połowa osób pracujących w tym zawodzie cieszy się większymi zarobkami.

Zapisz się: Kurs zawodowy – TECHNIK HOTELARSTWA

 

A jeśli jesteście humanistami i marzycie o karierze dziennikarza, to też macie szanse na zarobki przekraczające średnią krajową z 2016 roku. Z oficjalnych badań wynika, że redaktorzy naczelni zarabiają średnio 5914 zł, jednak osoby zarządzające największymi tytułami w Polsce cieszą się kwotami sięgającymi kilkudziesięciu tysięcy. Chętnych zapraszamy na kursy z zakresu dziennikarstwa.

Zapisz się: Kurs online – EDYTORSTWO TEKSTÓW

 

Gdyby wśród naszych przyszłych uczniów znalazł się ambitny mężczyzna, to mamy dobre wieści! Jeśli interesujesz się budowlanką i chcesz kształcić się w tym kierunku – będziesz mógł cieszyć się zarobkami na poziomie 7638 jako kierownik budowy.

Zapisz się: Kurs zawodowy – TECHNIK BUDOWNICTWA

 

Na koniec coś dla miłośników matematyki. Jeśli marzycie o pracy w branży finansowej, to też macie szanse by zbić fortunę. Kontroler finansów zarabia średnio 8424 zł, a aż 25% osób związanych z branżą zarabia dużo więcej.

Zapisz się: Kurs zawodowy – TECHNIK USŁUG FINANSOWYCH

*Wyniki badań opublikowano na portalu wynagrodzenia.pl

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz profil na Facebooku

Najbardziej opłacalne zawody, sprawdź ile zarobisz! Fot. pixabay.com

Najbardziej opłacalne zawody, sprawdź ile zarobisz! Fot. pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *