Zacznij nowy rok szkolny w oddziałach Atut Lider Kształcenia


Zapraszamy! Nabór wciąż trwa

Jesteś absolwentem gimnazjum, liceum, a może masz już pracę i chcesz podnieść swoje kwalifikacje? W ofercie szkół Atut Lider Kształcenia każdy znajdzie coś dla siebie.

Kierunki do wyboru: Opiekun medyczny, Higienistka stomatologiczna, Technik masażysta, Technik sterylizacji medycznej

Nauka w naszej szkole medycznej trwa od 1 do 2 lat w zależności od wybranej specjalizacji.

  • Szkoły Policealne

Polecane kierunki to: Technik administracji, Technik informatyk, Technik usług kosmetycznych, Technik BHP, Technik rachunkowości, Technik weterynarii, Technik masażysta, Technik sterylizacji medycznej, Florysta

Nauka na większości kierunków trwa 2 lata (4 semestry).

To możliwość nauki i przygotowania do matury. Liceum w Atut Lider Kształcenia jest DARMOWE. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

To solidne przygotowanie do wymarzonego zawodu. W naszej ofercie znajdziecie aż 70 modnych kierunków – TUTAJ znajdziesz pełną listę.

Po ukończeniu edukacji odbierzesz świadectwo ukończenia kursów i Dyplom Międzynarodowy, który umożliwi Ci dalszą karierę za granicą.

Masz hobby? Chcesz je rozwijać? Kursy i szkolenia to coś dla Ciebie! W naszej ofercie nie brakuje ciekawych zajęć tj. kursy z zakresu urody, kursy komputerowe, fotograficzne, czy kulinarne – TUTAJ znajdziesz pełną listę kursów. 

Zapisy cały czas trwają. W każdej chwili możesz do nas dołączyć wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Na naszych uczniów czekają promocje, niespodzianki i przede wszystkim solidna porcja nauki! Do zobaczenia w szkole.

Zobacz też: Zniżki dla studentów. Edukacja się opłaca

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nasz profil na Facebooku!

Szkoły policealne czy warto?

Szkoły policealne czy warto?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *